Günü Birlik Yayla Gezileri

Anasayfa Günü Birlik Yayla Gezileri
Günü Birlik Yayla Gezileri

Günü Birlik Yayla Gezileri

Her zaman doğası, yeşili, renkleri ve tertemiz havası ile ünlü olmuş olan Karadeniz, Çamlıhmşin yaylaları ile bu muhteşem doğayı bizlerle buluşturuyor. Karadeniz Gezisi denilince ilk akla gelen yaylaları oluyor. Boşuna değil elbette bu durum. Çamlıhemşin yaylaları, pek çok gezginin hedefidir ve sakladığı güzellikler ile beklentileri de karşılar.

 

Karadeniz bölgesi söz konusu olduğunda, özellikle de Doğu Karadeniz Bölgesi denilince ilk akla gelen Ayder Yaylası oluyor. Ayder Yaylası ne çok güzelliğe sahne olur ve bağrında ne de değerli güzellikler saklar. Üstelik bu güzellikler ile tanışmak çok kolay. Çevre bölgelerden düzenlenen günübirlik gezilerin yanı sıra, ülkemizin dört bir yanından bu bölgenin keyfini çıkarmak için ziyaretçiler akın eder. Sadece yurt içi mi, aynı zamanda yurt dışından da çok sayıda turist her yıl Ayder Yaylası ve bunun yanı sıra pek çok Çamlıhemşin yaylalarını ziyaret ediyor. Sizce de çok geç kalmadınız mı bu güzel gezi için?

 

Yayla gezileri kişiye verdiği huzur, mutluluk, dinginlik ve başta da iç huzur ile yaşamı derinden etkiler. Burada hem kendiniz ile baş başa kalırsınız, hem sevdikleriniz ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz hem de sıcak ve samimi insanlar ile tanışabilirsiniz. Bu yüzdendir ki, yılın farklı dönemlerinde sürekli ziyaretçi alan yaylalar, seyahat severlerin dikkatinden kaçmıyor.

 

Siz de henüz Karadeniz’in güzellikleri ile tanışmadıysanız, yayla gezileri ile işe başlayabilirsiniz. Birbirinden güzel konaklama seçenekleri, farklı ve güzel noktalarda güne uyanmayı ve pencerenizden de başı dumanlı muhteşem dağları selamlamanızı sağlıyor. Sizce de bu an her şeye değer olmaz mıydı? Ayder ve çevresinde görecekleriniz size Karadeniz gezisinden beklediğinizden da fazlasını sunacak. Yayla kültürünü yakından tanımak, keyifli zaman geçirmek, kolay ulaşılabilir bir bölgede muhteşem anılar biriktirmek işte bu kadar kolay. Bunun için yapmanız gereken ise sadece bir Karadeniz Turu parçası olmak. Bunun için hazır olarak sunulan organizasyonlara dâhil olabilirsiniz ya da kendi programınızı kendiniz yapabilirsiniz. Her şekilde keyifli olacağınız bir yolculuk sizi bekliyor.

 

Hadi bu kez Çamlıhemşin yaylaların huzuruna emanet edin kendinizi, ne dersiniz?AYDER