Şelale Gezileri

Anasayfa Şelale Gezileri
Şelale Gezileri

Şelale Gezileri

Ayder yaylası, pek çok gezginin hayalidir. Bazıları ise biraz tesadüfi olarak gelir bu bölgeye ama gördükleri ile büyülenir. Ayder dünyanın pek çok yerinde göremeyeceğiniz kadar özel bir bölge. Burada huzuru çok derinlerde hissedebilirsiniz. Dünyanın en de göz kamaştırıcı güzellikleri varmış diyebilirsiniz.

 

Hem doğanın eşsiz güzelliği ile karşılanacaksınız Ayder ’de hem de bölge halkının sıcak ve samimi yaklaşımı ile kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Tabi bunda size ev sıcaklığını verecek olan konaklama seçeneklerinin etkisini de unutmamak gerek. Ayder yaylası denilince sadece doğa yürüyüşü yapmak gelmesin aklınıza, burası dolu dolu günler geçireceğiniz ve muhteşem deneyimler ile yaşadığınızı hissedeceğiniz bir rota.

 

Trekking’ten Rafting’e, Zipline’den Jeep safari turlarına kadar ve hatta çok daha fazlası ile eğlenebileceksiniz. Hayatınıza heyecan mı katmak istiyorsunuz ama bir yandan da ruhunuzu mu dinlendireceksiniz, o zaman doğru rota Karadeniz turu olacak. Karadeniz Gezisi ile bedeninizi yorarken, ruhunuzu ve de zihninizi dinlendireceksiniz. Temiz havanın, yeşilin enerjisi ile dolacak, kendinizi yeni bir yılın telaşına hazırlayabileceksiniz. Eminiz ki bunu aileni, arkadaşlarınız ya da sevdiğiniz ile yaşamak istersiniz.

 

Karadeniz Turu sırasında en unutulmaz anları ise, Ayder Yaylası, Şelale gezileri sırasında yaşayabilirsiniz. Ayder ve çevresi, doğanın bir mucizesi olan ve de muhteşem görüntüler ile bölgeyi süsleyen şelaleler ile doludur. Bu doğa güzelliklerini görmek ise bölgede yapmadan dönmemeniz gerekenlerden biridir.

 

Burada yazın sıcağını geride bırakacak, şelalenin serinliğinde başka diyarlara doğru yol alacaksınız. Burada hissedeceğiniz dinginlik, sizi yılın tüm yorgunluğundan çekip kurtaracaktır. Şelale gezileri için konakladığınız tesisin imkânlarını tercih edebilir, şekli turların, organizasyonların bir parçası olabilir ya da doğrudan araç kiralayarak kendi imkânlarınız ile yola çıkabilirsiniz. Her şekilde bu güzelliklerin tadını çıkarabileceksiniz. Konumunuza göre ve de zamanınıza göre farklı farklı pek çok şelaleyi ziyaret edebilirsiniz. Karadeniz Gezisi sizi sandığınızdan çok daha fazla mutlu kılacaktır. Bunun için ise hemen harekete geçmeniz yeterli. İstediğiniz dönemde Ayder ‘in şelaleleri ziyaret edebilir, bölgenin güzellikleri ile tanışabilirsiniz.

 

Hadi şimdi siz de dostlarınız ile unutulmaz anılar biriktirmek üzere Karadeniz Gezisi organize edin.AYDER