Ayder Yaylası Zipline

Anasayfa Ayder Yaylası Zipline
Ayder Yaylası Zipline

Ayder Yaylası Zipline

Ayder yaylası, yeşilin bin bir tonuna sahip, çiçeklerin en güzelleri, ağaçların en özelleri ile sarmalanmış, muhteşem bir doğa. Bu bölgenin içerisinde var olmak, bambaşka bir dünyada, bir rüyada olmak gibi.


Rüyanın gerçek anlamda etkisine girmek için ise Zipline deneyebileceklerinizden biri. Trekking ile doğa yürüyüşü yapıp, doğanın en derinine inebilir, Jeep Safari ile adrenalini yüksek bir keşfe çıkabilir ve sonra da Zipline ile kuş olup göklerde salınabilirsiniz.


Yine adrenalini yüksek bir etkinlik olsa da, Zipline Ayder yaylası için en önemli etkinlik olarak nitelenebilir. Doğanın güzelliğini bir de boşlukta salınarak seyretmeli, yüzünüze çarpan rüzgâr ile bu muhteşem atmosfere karışmalısınız.

 

Ayder yaylasında yapacağınız geziniz, size çok fazla şey katacak, yaşam enerjinizi artıracaktır. Yaşamın güzelliklerini görmek, üstelik bu büyüyü bu kadar yakında yakalamak, sizi daha pozitif kılacaktır. Bu yüzden de dostlarınız ile birlikte ya da aileniz ile bu yolculuğa çıkabilir, geleceğe güzel bir anı bırakabilirsiniz.

 AYDER