Neredeyse bulutların içerisinde yaşadığınız ve bulutların üzerinde gün batımını izleyebileceğiniz. Yeşilin bile benzersiz tonlara büründüğü, havanın ciğerlerinize doluşunu net bir şekilde hissedeceğiniz bir nokta; Ayder yaylası. Yayla havası kime iyi gelmez ki? Yaz, kış, bahar ne fark eder. Yılın tüm yorgunluğunu bir çırpıda omzunuzdan atacağınız bir gezi rotası burası. Konaklama alternatifleri ise sizi memnun edecek kadar fazla ve kaliteli.

Nerede Kalalım?

Yayla dağ evlerinin butik otellere dönüştüğü yerlerde kalabilirsiniz. Ayder de bungalov evlerde de tatilinizi geçirebilirsiniz. Her biri kendine özgü modern tasarım mimarisine sahip otellerde konaklayabilirsiniz. Ayder yaylası ahşap evleri, doğanın tam da kalbinde yer alan seçenekler arasında. Ulaşımı kolay olanlar ya da zor olan ama manzaraları gerçek anlamda eşsiz olanlar… Kısacası konaklama alternatifleri düşündüğünüzden çok daha fazla burada. Yeşilin sınırsızlığı içinde her güne ciğerlerinizi dolduracak derin bir nefes ile başlayıp, yenilenip gençleştiğinizi hissederek devam edebilirsiniz.

Ayder Otelleri, hizmet ve kalitesi?

Daha önceden Ayder Yaylasına gelmediyseniz bir fikrinizin olmaması son derece doğaldır. Ama buraya gelmiş olanlar zaten Ayder konaklama hizmetleri konusundaki gelişmişlik noktasını çok iyi bilirler. Her yıl ağırladığı turist sayısının artması ile adından söz ettiren Ayder yaylası, konaklama hizmetlerinde de kendini geliştirmiş adeta seviye atlamış bir noktadır. Sadece yerli turistin değil, aynı zamanda yabancı turistin de tercih ettiği, hatta bazı dönemlerde yabancı turistin daha fazla ilgi gösterdiği bu doğa turizm noktasında, kaliteli ve konforlu bir hizmet alabilirsiniz. Yani hem tercihlerinize, hem de bütçenize uygun konaklama alternatifleri bulmanız son derece kolay. Ayder yaylası konaklama fiyatlarını öğrenebilir ve yerinizi ayırtın.

Ne Zaman Gidelim?

Ayder yaylası, her ne kadar ilkbahar ve yaz aylarında yeşilin en canlı ve en benzersiz tonlarını vadediyor olsa da, kışı ve sonbaharı da benzersiz bir görünüm sunar. Sonbaharda sarının farklı farklı tonlarını, kışın soğuk ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Yaz ve ilkbahar ayları ise daha hareketli olacağınız, doğanın imkân vermesi ile daha fazla aktiviteye dâhil olacağınız bir dönem. Bununla birlikte daha yoğun bir kalabalık ile karşılaşacağınız da bir gerçek. Ayder Yaylası her mevsim ziyaret edebileceğiniz ve her mevsim kesinlikle keyif alacağınız bir gezi rotasıdır.

Ayder yaylası otel fiyatlarını görebileceğiniz Ayder Booking web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.