You are currently viewing Huser Yaylası

Huser Yaylası

Huser Yaylası…

Bulutların üzerinde gün batımını izlemenin, nasıl bir his olduğunu kelimeler ile ifade etmek pek de mümkün değil ama yine de deneyelim. Zamanın yavaşladığını ve ruhunuzun farklı bir boyuta doğru harekete geçtiğini hayal edin. Sanki bulutların üzerinde yürümek sizin için bir çocuk oyuncağıymış gibi ve elinizi uzatsanız bulutların ardından usulca kaçan güneşi yakalayabilecekmişsiniz gibi bir his… Türkiye’de görmediğiniz bir güzellik kalmadığını düşünüyorsanız ve henüz yolunuz Huser yaylasına düşmediyse, bir kez daha düşünün deriz. Ayder yaylasını da unutmamak gerek bu arada. Çünkü Ayder yaylası ve Huser yaylasını ayrı iki nokta gibi düşünmek pek de mümkün değil.  Huser yaylası, sadece gizli kalmış ve henüz yeterince keşfedilmemiş bir güzellik…


Dünya sayısız güzellik ve mucize ile doluyken, bizim ise yapabileceğimiz en iyi iş anılarımıza bu güzellikler ile doldurmaktır. Huser yaylasında bulutların üzerinde gün batımı deneyimi, anılarımızda oldukça geniş yer tutacak bir güzellik olacaktır.

Özel deneyim, hayatınızın en güzel fotoğraflarına, en güzel anılarına konu olabilir. Hatta kim bilir, belki de sevdiğiniz ile birlikte harika anıların da mekânı olabilir. Laf aramızda evlilik teklifi için bundan daha güzel bir mekân bulamazsınız. Ayder  yaylasından, Huser yaylasına uzanan bu benzersiz rotada, siz de yol alabilir, gün batımının hiç görmediğiniz bir yüzünü görebilirsiniz.