Trekking

ayder-trekking

Grup halinde yapılan doğa yürüyüşü olarak tanımlayabileceğimiz bu etkinlik, Ayder yaylasında mutlaka yapmanız gerekenlerden biri. Sizin gibi bölgeyi merak eden ve bu büyüye kapılmış olanların bir araya gelmesi ile gerçekleştirilecek olan etkinlik, en özel anılarınızdan biri olacaktır.

 

Bölgenin tüm güzelliklerine özel etkinlikleri ile ziyaretçilere güzel vakit geçirme imkânı tanıyor.
Bölgeye hâkim rehberler eşliğinde gerçekleştirilen yürüyüşler, Ayder yaylası ve bölgenin özelliklerini yakından tanımanıza imkân tanıyacak. Yeterli derecede su ve yiyecek temininin yapılması ile birlikte yürüyüşlerinizin sorunsuzca gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır.

 

Nihayetinde yorucu ve yorucu olduğu kadar da keyifli bir doğa yürüyüşü gerçekleştirilmektedir. Bu yürüyüşlerin bir parçası olmanız ise çok kolay. Siz de Ayder yaylasını çok daha yakından tanıyabilirsiniz. Bu yolculuğunuzda karşılaşacağınız güzellikler ise cabası.

 

Üstelik şunu da belirtmek gerek ki, neredeyse her gün Trekking yapmak mümkün olabilir. Normal şartlarda her mevsim Trekking yapılabilir ve bunlar şartlara uygun olarak farklı uzunluk ve zorluk seviyelerinde organize edilebilir. Ancak istisna durumlarda Trekking mümkün olmayabilir. Yani bu durum, hangi mevsimde bölgeyi ziyaret ederseniz edin Trekking yapma fırsatı bulabileceğiniz anlamına geliyor.

 

Bizi Takip Edin

Ayder Yaylası Bilgi

Ayder Yaylası Balayı Otelleri

Ayder Yaylası Balayı Otelleri

Balayı Rotası: Ayder Yaylası ve Otelleri

Klasik bal

Ayder Yaylasına Nasıl Gidilir

Ayder Yaylasına Nasıl Gidilir

Doğa harikası Ayder yaylasına ulaşmak için çeşitli alternatifl

Ayder Yaylası Nerede

Ayder Yaylası Nerede

Ayder Yaylası Nerede

Ayder Yaylası Otel Fiyatları

Ayder Yaylası Otel Fiyatları

Ayder yaylasında konaklama ücretleri otel, pansiyon , apart otel ve dağ ev